Intex filter pumpa C1000 (model 26638) sa kapacitetom od 3.785 l/h predstavlja snažno i pouzdano rešenje za održavanje kristalno čiste vode u bazenima srednje i veće zapremine. Dizajnirana je za efikasnu filtraciju i jednostavno održavanje, pružajući optimalne uslove za kupanje.
Opremljena je naprednom Hydro Aeration Technology koja obogaćuje vodu kiseonikom tokom filtracije. Ovaj proces poboljšava cirkulaciju vode, povećava njenu bistrinu i pomaže u uklanjanju gvožđa i magnezijuma, čineći vodu zdravijom i prijatnijom za korisnike.
Pumpa poseduje indikator stanja filtera koji omogućava brzu kontrolu bez otvaranja uređaja. Zelena boja označava normalan rad, žuta ukazuje na potrebu za čišćenjem, dok crvena signalizira da je potrebno zameniti filter kertridž.
Koristi filter tipa A koji se može ispirati pod tekućom vodom, a preporučena zamena je na svake dve nedelje za optimalne performanse.
Sa protokom vode od 2.687 l/h i radnim naponom od 220–240 V, pumpa je kompatibilna sa bazenima Easy Set do 4.57 m, Frame bazenima 4.27–4.57 m i Prism Frame pravougaonim modelima do dimenzija 4.88 x 2.44 m.
Prečnik creva od 32 mm omogućava jednostavno povezivanje sa standardnim sistemima, dok maksimalna preporučena zapremina bazena iznosi do 21.100 litara.