Zatvori
Proizvodi
    0 Korpa
    Vaša korpa je prazna.
    Pretraga
    Filteri
    Jezik

    Hunter WAND Wi-Fi modul za X2 programator navodnjavanja Hydrawise

    Proizvođač:
    ✔ Wi-Fi nadogradnja za Hunter X2 programator
    📱 Upravljanje preko Hydrawise aplikacije
    🌦 Prediktivno zalivanje prema vremenskim uslovima
    🔔 Obaveštenja o greškama i statusu sistema
    💧 Do 30% uštede vode u optimalnim uslovima
    🔵 Bluetooth i Wi-Fi brzo povezivanje
    21.970,00 (rsd)
    PDV uključen
    Isporučiti do
    *
    *
    Način isporuke
    Ime
    Procenjena isporuka
    Cena
    Nema mogućnosti isporuke
    Šifra proizvoda: 9856
    kom
    Dostupnost: Ima na stanju
    Opis proizvoda

    Hunter WAND Wi-Fi modul omogućava jednostavnu nadogradnju Hunter X2 programatora i povezivanje sistema za navodnjavanje na Hydrawise platformu. Instalacijom ovog modula dobijate kompletno onlajn upravljanje navodnjavanjem putem pametnog telefona, tableta ili računara.

    Modul omogućava daljinsko pokretanje i zaustavljanje zona, pregled statusa kontrolera, kao i prijem obaveštenja o greškama i potencijalnim problemima sa instalacijom (npr. neispravno ožičenje).

    Standardno programiranje podržava:
    – 3 nezavisna programa
    – 6 vremena početka po programu
    – Do 24 sata maksimalnog vremena rada

    Putem Hydrawise aplikacije moguće je brzo kopiranje i primena rasporeda na drugi X2 kontroler, čime se kompletno podešavanje završava za svega nekoliko sekundi.

    Hunter WAND podržava:
    – Bluetooth podešavanje
    – Wi-Fi Direct povezivanje
    – Brzo povezivanje putem dugmeta (VPS veza)

    U slučaju da Wi-Fi mreža nije dostupna ili je kontroler teško pristupačan, pametni telefon može se koristiti kao ručni daljinski upravljač.

    Integracijom sa Hydrawise sistemom omogućeno je prediktivno zalivanje – automatsko prilagođavanje rada sistema trenutnim vremenskim uslovima, što može doprineti značajnoj uštedi vode (do 30% u optimalnim uslovima).

    Hunter WAND je idealno rešenje za sve korisnike X2 programatora koji žele naprednu kontrolu, veću efikasnost i potpunu kontrolu sistema navodnjavanja sa bilo kog mesta.