Zatvori
Proizvodi
    0 Korpa
    Vaša korpa je prazna.
    Pretraga
    Filteri
    Jezik

    Ek ventil za veš mašinu 1/2"×3/4" Rosan virbla BLACK A590034B

    Proizvođač:
    🖤 BLACK završna obrada
    🔧 Ek ventil za veš mašinu – virbla
    🧵 Ulaz G 1/2"
    🧵 Izlaz G 3/4"
    ⚙️ Kompresioni gornji deo sa masnom komorom 3/8"
    ⭕ Inox rozeta
    🔇 Klasa bučnosti I
    959,00 (rsd)
    863,10 (rsd)
    PDV uključen
    Troškovi dostave obračunavaju se u korpi.
    * Rok isporuke za online kupovinu je 1-2 radna dana. * Pomoć prilikom kupovine: 063 / 637 075 radnim danima od 08-16H.
    Šifra proizvoda: 10209
    kom
    Dostupnost: Ima na stanju
    Opis proizvoda

    Ek ventil Rosan virbla BLACK A590034B namenjen je za priključivanje veš mašina i drugih kućnih aparata, sa mogućnošću montaže ispred baterije ili postojećeg ventila. Ovakav način ugradnje omogućava jednostavno i brzo dodavanje priključka bez većih zahvata u instalaciji.

    Ventil je opremljen kompresionim gornjim delom sa masnom komorom 3/8", koji obezbeđuje pouzdano zaptivanje, stabilan rad i dug vek trajanja. Površina ventila je zaštićena BLACK završnom obradom, otpornom na vlagu i habanje, pogodnom za savremena kupatila.

    Ulazni priključak je G 1/2", dok je izlazni priključak G 3/4", standardan za priključivanje creva veš mašina. Inox rozeta omogućava urednu završnu obradu zida, dok klasa bučnosti I garantuje tih rad u stambenim prostorima.