CELO BA plus čelični anker M10 dimenzije 10x92 mm namenjen je za sigurno i trajno pričvršćivanje elemenata u neispucalom betonu. Zahvaljujući kompaktnoj dužini i pouzdanoj mehaničkoj konstrukciji, predstavlja optimalno rešenje za montaže sa manjom debljinom pričvršćenog elementa.
Anker je izrađen od kvalitetnog čelika sa pocinkovanom zaštitom, što obezbeđuje dobru otpornost na koroziju i dug vek trajanja u standardnim građevinskim i instalaterskim uslovima. Proizveden je hladnim oblikovanjem tela i navoja, čime se postižu visoka preciznost, čvrstoća i mehanička otpornost.
Predviđen je za bušenje prečnika 10 mm, sa dubinom rupe od 65 mm i efektivnom dubinom ankerisanja od 50 mm. Maksimalna debljina pričvršćenog elementa iznosi 17 mm, što ga čini pogodnim za montažu čeličnih profila, nosača i instalacionih elemenata.
CELO BA plus anker ima produženi navoj koji omogućava fleksibilnost pri montaži i precizno zatezanje, dok jasno obeleženi podaci na telu ankera sprečavaju greške prilikom izbora na gradilištu.