-Baterija za bide namenjena za bide -Slavina se priključuje na dovod vode iz zida sa dodatna dva priključna creva za akumulacioni bojler. -Zbog dužine izliva je praktičan izbor kada imate bide koji su standardne veličine.
-Baterija za sudoperu namenjena za sudoperu. -Slavina se priključuje na dovod vode iz zida sa dodatna dva priključna creva za akumulacioni bojler. -Zbog dužine izliva je praktičan izbor kada imate sudoperu koji su standardne veličine.
🚰 Zidna baterija hladne vode 🧱 Montaža na zid 📏 Pokretni izliv 200 mm 💧 Klasa protoka S 💦 NEOPERL® Honeycomb perlator 🔧 Keramički uložak PKM25A ✨ Hromirana rozeta
-Baterija za sudoperu MINOTTI PICOLO zidna -Ekonomičnost nije nužna premisa odricanja od kvaliteta i savremenog dizajna. -Ovaj model to dokazuje na najbolji način.
🚰 Jednoručna baterija za lavabo i sudoperu 🕳️ Montaža na jedan otvor 📏 Kratak izliv 💧 Klasa protoka S 💦 NEOPERL® Honeycomb perlator 🔧 Keramički mešač KEROX® 35 🔄 Pokretni izliv 360° 🔇 Klasa bučnosti I